Hodocení webu či e-shopu / Vstupní analýza ZDARMA

Jak si stojí váš web nebo e-shop? Co je super a co by se hodilo zlepšit? Podívám se na váš projekt a zhodnotím ho. Zadarmo.

0 Kč
Hodocení webu či e-shopu / Vstupní analýza ZDARMA
Přes 10 let zkušeností
Přes 10 let zkušeností
S e-commerce, weby a marketingem mám bohaté zkušenosti.
E-mail marketing v Leadhubu
E-mailing v Leadhubu
Vytvářím e-mailingové kampaně a automatizace v Leadhubu.
E-shopy na Shoptetu
E-shopy na Shoptetu
Spravuji e-shopy na Shoptetu - od založení po provoz.
Weby na WordPressu
Weby na WordPressu
Firemní web, blog, microsite či osobní vizitka? Zařídím!

Detailní popis produktu

Pojďme se společně podívat na váš web! Nechte si svoje webové stránky nebo e-shop zhodnotit a doporučit, co se dá vylepšit. Neutratíte za to ani korunu a jak s výstupem naložíte je už jen na vás.

Jak probíhá hodnocení webu zdarma?

 • Prostuduji váš web z pohledu uživatele a potenciálního zákazníka
 • Zkontroluji web ve vyhledávačích
 • Zhodnotím strukturu informací či produktů a kategorií
 • Odhalím chyby a nedostatky
 • Doporučím, jak web vylepšit
 • Na vás je, zda se do aplikace mých doporučení vrhnete sami, nebo se domluvíme na spolupráci a s vylepšením webu vám pomůžu
 ⭐
Za zhodnocení webu nezaplatíte ani kačku. Získáte ale cenné informace a podněty pro vyšperkování webu či e-shopu zdarma!

Fakt je to hodnocení zadarmo?

Ano! Za mojí analýzu webu neplatíte nic. Důvod je jednoduchý - jde o mou propagaci. Uvidíte výstup mé práce, zjistíte jak funguji. Pokud vám bude vše vyhovovat a budete chtít pro spolupráci využít mých služeb, obě strany tím mohou jen získat a velmi mě nová spolupráce potěší. Pokud se rozhodnete mé návrhy využít pro svůj prospěch, ale budete si je chtít aplikovat sami, je to samozřejmě taky v naprostém pořádku. Třeba se naše cesty potkají v budoucnu. A když ne, tak jsem procvičil své schopnosti.

Co na základě hodnocení můžete získat?

Například u e-shopu se zahradní technikou Brojir.eu jsme na základě vstupní analýzy redesignovali stránku servisu AL-KO a ceník prací tak, aby byly ceny za jednotlivé úkony přehledné a působily moderně a profesionálně. Doplněny byly i texty s ohledem na SEO. Díky těmto úpravám se nyní na klíčové spojení "Servis AL-KO" zobrazuje web v TOP 5 prvních pozicích vyhledávání.

 • Nový vzhled ceníku - přehledný, moderní, profesionální
 • Zlepšení pozic ve vyhledávačích - díky úpravě textů s důrazem na SEO

Před / Po - úprava ceníku a textů na webu Brojir.eu

Dále jsme u stejného klienta na základě bezplatné vstupní analýzy e-shopu založili blog se záměrem akvizice nových návštěvníků z výsledků vyhledávání. Články na tomto blogu s tipy pro zahradu a dílnu plánujeme tak, aby vycházely z analýzy hledanosti témat, které souvisí s podnikáním zákazníka a generují tak relevantní návštěvnost s potenciálem nakoupit na e-shopu. Postupujeme v souladu se SEO taktikami a již během prvního měsíce se nám podařilo přivést více než 1 000 nových návštěvníků na web a obsadit s některými články první pozice ve vyhledávačích. Ze dvou článků dokonce Google vytvořil své úryvky (Featured Snippet). Součástí jsou i aktivní produktové widgety u každého článku pro nasměrování čtenářů na relevatní zboží.

 • Založení blogu - podpora e-shopu, zvýšení organické (bezplatné) návštěvnosti z vyhledávačů
 • Přes 1 000 nových návštěvníků již měsíc od spuštění
 • Umístění v TOP 5 pozicích na vybraná klíčová spojení
 • 2x Google úryvky ve vyhledávání - nejvyšší pozice

Ukázka práce po výstupu z bezplatné analýzy webu - vznik úspěšného SEO blogu

Zkuste to taky!

Získejte zdarma nápady pro zlepšení výkonu vašeho webu či e-shopu. Připravím bezplatně doporučení pro váš web a pomůžu vám připravit další kroky ke zvýšení návštěvnosti, zlepšení konverzního poměru i lepšího uživatelského zážitku z náštěvy vaší web stránky.

Stačí si objednat tuto bezplatnou analýzu podobně jako nové tričko na e-shopu :) A nebo můžete na mobilu vyťukat mé číslo 777 335 336 a dohodnout se telefonicky. Těším se na spolupráci!